New-Generation-DAF-trucks-come-alive-digitally

Nová generace vozidel DAF ožívá digitálně

Víceúrovňové digitální uvedení na trh pro vozidla DAF XF, XG a XG+ nové generace

 
Download
  • pátek 25. června 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnost DAF Trucks představuje svá vozidla XF, XG a XG+ nové generace na obrazovkách počítačů a mobilních zařízení pomocí ohromující aplikace pro rozšířenou realitu a úchvatného on-line virtuálního zážitku – naprostá novinka v oboru. Obě aplikace odrážejí slogan nové generace společnosti DAF „Vstupte do budoucnosti“.

 

Díky interaktivní rozšířené realitě aplikace New Generation DAF, kterou lze stáhnout prostřednictvím obchodů s aplikacemi Google Play a Apple, je každý detail modelů XF, XG a XG+ nové generace na dosah na displeji jakéhokoli mobilního zařízení. Pomocí fotoaparátu mobilního telefonu nebo tabletu může software umístit vozidlo na požadované místo. Přímo na stůl, na parkoviště, nebo dokonce do obývacího pokoje. Uživatelé aplikací tak mohou vozidlo prozkoumat ze všech úhlů zevnitř i zvenku a objevit všechny detaily a funkce, aniž by se museli zvednout ze židle.

Virtuální projížďka

Společně s aplikací New Generation DAF bylo představeno úchvatné a interaktivní on-line prostředí DAF Virtual Experience, které přesvědčivě napodobuje fyzický ekvivalent v centru DAF Experience Centre v Eindhovenu. Tato virtuální doména nabízí výstavy, prezentace, videa, živý chat, a dokonce i možnost registrace pro virtuální projížďku v modelech XG a XG+ nové generace. Součástí je také návštěva muzea DAF a virtuální internetový obchod. Během roku budou přidány další funkce.

Objevte funkce

Jádrem tohoto virtuálního zážitku je výstava „Začátek budoucnosti“. Zde si návštěvníci mohou zblízka prohlédnout modely XF, XG a XG+ nové generace a prozkoumat některé z důležitých funkcí, díky kterým je tato nová řada nákladních vozidel tak revoluční.

Špičkové herní prostředí

Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje: „Prostředí DAF Virtual Experience bylo navrženo tak, aby fungovalo na všech zařízeních – stolních i mobilních. Je citlivé, rychlé a mnohem propracovanější než jen jako videoprodukce, působí jako špičkové herní prostředí. Aplikace New Generation DAF a prostředí DAF Virtual Experience jsou součástí komplexního digitálního uvedení vozidel nové generace a zároveň přinášejí novou generaci komunikačních technologií.“

 

app-store     

  

 
 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens