Drive-the-DAF-XG-XG-plus-in-ETS2-01

Řiďte online novou generaci vozidel DAF XG a XG⁺

Euro Truck Simulator 2 zahrnuje novou generaci nákladních vozidel DAF

 
Download
  • středa 21. července 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnosti DAF Trucks a SCS Software se spojily a přidaly novou generaci vozidel DAF XG a XG+ do velice oblíbené počítačové hry Euro Truck Simulator 2. Díky tomu je již dnes možné virtuálně řídit tuto revoluční řadu nákladních vozidel. Sériová výroba nové generace vozidel DAF bude zahájena v říjnu 2021.

 

Společnost DAF jako první výrobce vytvořila řadu nákladních vozidel, která ve svůj prospěch využívá nové evropské předpisy týkající se hmotností a rozměrů. Nové modely XF, XG a XG+ nabízejí nejvyšší kvalitu, o 10 % nižší spotřebu paliva, kompletní sadu pasivních a aktivních bezpečnostních prvků a design nákladních vozů, který dosahuje nové úrovně luxusu. 

Výroba nové generace vozidel DAF začne v říjnu. Ovšem prostřednictvím počítačové hry Euro Truck Simulator 2 již nyní můžete zaujmout pozici za volantem. Založte si demo účet ve virtuálním prostředí „DAF Ride and Drive“, které se nachází v nedávno spuštěné aplikaci DAF Virtual Experience.

Euro Truck Simulator je hra společnosti SCS Software a je dostupná v obchodě Steam

 

Virtual Experience banner

Virtuální zážitek DAF

Vyzkoušejte vozidla DAF nové generace, vyrazte na virtuální zkušební jízdu a objevte mnoho dalších možností, které nabízí virtuální zážitek DAF!

Navštívit
 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens