DAF-MultiSupport-Iemoli_hero-header

„Jak smlouva DAF MultiSupport zajišťuje klid pro Andreu Bigiotti Iemoli“

Iemoli Trasporti Group

 

Pevná cena a jistota, že jsou jeho vozidla vždy v dobrém a provozuschopném stavu. To jsou důvody, proč si Andrea Bigiotti Iemoli, majitel společnosti Trasporti Group, zvolil smlouvu DAF MultiSupport Full Care.

 
 

„Hlavní prioritou společnosti Iemoli Trasporti vždy bylo nabízet spolehlivou a přesnou přepravu. Vozidla musejí být plně funkční 365 dní v roce po celou dobu, kdy jsou součástí vozového parku – a se smlouvou DAF MultiSupport Full Care jsme tohoto cíle dosáhli“, říká Andrea Bigiotti Iemoli.

Iemoli Trasporti Group je velká společnost se sídlem v italské provincii Como. Zaměřuje se hlavně na přepravu nebezpečného zboží v souladu s pravidly ADR, na přepravu zboží v podmínkách regulované teploty a na mezinárodní přepravu mezi Itálií a Švýcarskem. Společnost založil v roce 1962 Giovanni Bigiotti Iemoli a nyní ji vede Andrea, který se rovněž spoléhá na efektivní partnerství se svou sestrou Margheritou a tým 50 zaměstnanců. 

DAF-MultiSupport-Iemoli-image-2
 
 
 
DAF-MultiSupport-iemoli_carrousel-round

Smlouva vždy zajišťuje maximální provozuschopnost

Společnost nevyužívala tento typ smlouvy vždy. Andrea vzpomíná: „Kdysi jsme spoléhali výhradně na záruku výrobce a na podmínky údržby vozidla. Háček byl v tom, že jsme nemohli plánovat konečné provozní náklady. Chtěl jsem smlouvu, která by mi poskytla jištění proti všem problémům nebo obavám a chtěl jsem platit pevnou částku, kterou mohu začlenit do rozpočtu. Teď musím myslet jen na pneumatiky a palivo – o všechno ostatní se postará společnost DAF: provádí pravidelnou i nepravidelnou údržbu jak v Itálii, tak v zahraničí a dělá to efektivněji a účinněji.“ 

 
 

Dobře udržovaná vozidla znamenají lepší služby zákazníkům

Vozidla v průměru zůstávají ve vozovém parku šest let, a doba trvání smlouvy DAF MultiSupport Full Care je stejná. Je to řešení, ke kterému naše společnost dospěla postupně: „Rozhodli jsme se rozšířit smlouvy, protože jsme zjistili, že při dodržování programu plánovaného servisu DAF jsou vozidla po čtyřech nebo pěti letech používání stále „mladá“ a naprosto spolehlivá.“ 

DAF-MultiSupport-Iemoli_8601_image
 
 

Andrea vysvětluje: Řešení MultiSupport Full Care zajišťuje průběžnou a spolehlivou údržbu za danou cenu, což nám umožňuje bezpečně spoléhat na plně funkční vozidla, která jsou vždy připravena k jízdě. To má také pozitivní dopad na vyžití kapacity vozidel a ve výsledku kvality služeb pro naše zákazníky. V této době by byl Andera bez této cenné podpory ztracený. Když se nyní naše společnost rozhodne přidat do vozového parku nové vozidlo, předem počítáme se smlouvou o plném servisu, ještě dříve, než vůbec vozidlo koupíme. 

Italský podnikatel je zkrátka se smlouvou DAF MultiSupport Full Care úplně spokojený: Moje zkušenosti jsou velmi pozitivní, a doporučil bych ji jakékoli přepravní společnosti. Všechen ušetřený čas pak můžete investovat do svého podnikání.


Navštivte webovou stránku společnosti Iemoli Trasporti
 
DAF MultiSupport

DAF Multisupport - balíčky pro opravy a údržbu

Služba DAF MultiSupport nabízí širokou řadu smluv na opravy a údržbu, které zajišťují servis a podporu nejvyšší kvality pro vaše vozidla a předvídatelné náklady, které vás zbaví starostí a zajistí klid.

Více informací