Download
  • 28 června 2019
  • Eindhoven
 

Nejlepší TRP produkty na léto

V uplynulých 25 letech vyvinula značka TRP opravdu působivě široký sortiment produktů, které zahrnují spoustu produktů vhodných pro letní sezónu.

 
TRP Products Summer
 

Podívejte se na letní TRP produkty, které vám nesmějí chybět:

Parkovací klimatizace TRP

Skvělé řešení pro zachování chladného vzduchu v kabině při odpočinku nebo přes noc – parkovací klimatizace TRP funguje, když je motor vypnutý. Tento systém vám umožní snížit spotřebu paliva a díky snadné obsluze si zajistíte příjemné prostředí pro odpočinkové pauzy.

Zásuvková chladnička / chladicí box

Rádi byste si dali osvěžující nápoj nebo potřebujete uchovat v chladu své jídlo? TRP chladicí box dokonale zapadne do designu kabiny, je vybaven automatickým vnitřním světlem a nahoře obsahuje 2 držáky nápojů. Navíc lze upravit teplotu v rozsahu od +5 ºC až do –16 °C přesně podle vašich potřeb.

Lišta stěrače čelního skla

TRP lišty stěračů čelního skla jsou nezbytné pro zajištění zřetelného výhledu a bezpečných jízdních podmínek. Vysoce odolná pryž vydrží nepříznivé podmínky – ať je vystavena vysokým letním teplotám, prachu nebo jiným extrémním podmínkám.

Letní ostřikovač

Čelní sklo je v létě vystaveno různým živlům, takže specifický letní ostřikovač se hodí. TRP letní ostřikovač byl vyvinut speciálně tak, aby snadno odstraňoval hmyz a nezanechával pruhy na čelním skle.

Odstraňovač hmyzu

Letní teploty mohou přinášet také více hmyzu ulpívajícího na vozidle, a jeho odstraňování může být náročné. TRP odstraňovač hmyzu lze bezpečně používat na sklo, chrom, plast a lakované plochy a pomůže vám odstranit všechny zbytky hmyzu.

Autošampón

První dojem se počítá a čisté vozidlo je pro takový dojem klíčové. Jelikož v létě ve vzduchu ve vysokých teplotách poletuje více pylu, je důležité vozidlo pravidelně čistit. TRP autošampón vám umožní zároveň vozidlo vyčistit, pečovat o něj a zajistit lesk.

Filtr klimatizace

Vlhkost, nečistoty nebo mikročástečky obíhající v klimatizaci mohou systém klimatizace poškodit. Filtr udržuje efektivní chod klimatizace. Nechte si jej tedy pravidelně kontrolovat a v případě potřeby vyměnit.

TRP kabinový vzduchový filtr

TRP kabinový vzduchový filtr vám umožní dýchat čistý vzduch během jízdy nebo při odpočinku v kabině. Brání vniknutí prachu, pylu, špíny a jiných nečistot do kabiny. Nezapomeňte jej pravidelně vyměňovat, abyste zachovali optimální výkon.

Chcete získat další podrobnosti o TRP produktech?

Servisní dealer DAF je vám k dispozici a prodiskutuje s vámi, které produkty by pro vás byly nejvhodnější. Můžete také navštívit webové stránky www.trp.eu, kde se o TRP produktech dozvíte více.