Maintenance-Plus-Headerbeeld

Právě teď: balíček údržby DAF Maintenance Plus

 

Virus COVID-19 má ohromný dopad na naši ekonomiku a na sektor přepravy. Zatímco přepravní společnosti v kritických oborech musejí jet na plné obrátky, jiné museli naopak omezit své aktivity. Jako váš servisní dealer DAF této situaci rozumíme jako nikdo jiný. Právě proto chceme pomoci našim zákazníkům v této obtížné době.

 

Partneři do dobrých časů i do nepohody

Pro vozidla, která jsou nasazena v životně důležitých sektorech, je nyní údržba důležitější než kdykoli dříve. Ale i v případech, kdy se vozidla používají méně nebo dokonce stojí, může být ideální doba k provedení preventivní údržby. Tímto způsobem, až se ekonomika obnoví, budete moci počítat s maximální dostupností svých vozidel. Právě proto jsme provedli bezplatnou aktualizaci naší servisní prohlídky X/Y na stupeň DAF Maintenance Plus. To znamená, že můžete využít dalších výhod pro životně důležité díly, bezplatné aktualizace softwaru* a komplexní, preventivní prohlídky důležitých součástí vozidla.

 

cz164760_PACCAR_Tabel_1600x250_cs_cs

 

Jsme tu pro vás

Jako váš servisní dealer DAF chceme pro vás, své zákazníky, udělat maximum. Můžete od nás očekávat víc, zvlášť v této obtížné době. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li nějaké otázky nebo speciální požadavky.

 

MAX kupony na základní díly Euro 5

164825_coupons_1600_cz-cs

MAX kupony na základní díly Euro 6

164285_Euro6_coupons_1600_cz-cs

Kuponové slevy platí do 01. 04. 2021 a jsou určeny výlučně pro držitele MAX karet. Tato promoakce se nevztahuje na smlouvy o opravách a údržbě.
*Bezplatné aktualizace softwaru definované společností DAF.