Nákup nového vozidla

Nákladní vozidlo, to je mnohem víc než jen dopravní prostředek – je to základ vašeho podnikání. Při jeho nákupu hraje roli mnoho důležitých faktorů. 

 

 

Kolik stojí nákladní vozidlo?

Na tuto otázku se nedá jednoduše odpovědět. Množství nejrůznějších typů vozidel a nabídka příslušenství znamená, že se cena vozidel může značně lišit. Nejdůležitější je vybrat vozidlo, které odpovídá vašim potřebám pro přepravu.

Nákup nového vozidla

Je to na vás: když se rozhodnete koupit nové vozidlo DAF, můžete si ho přizpůsobit přesně vašim požadavků. Některé faktory jsou však neměnné a platí pro všechny řady vozidel DAF - spolehlivost, odolnost a jedinečný komfort. A od těchto základních vlastností se může odvíjet téměř cokoli.

 
DAF Euro 6 model range
 
 

 

Jak si mohu zařídit financování?

Jakmile si ve spolupráci s vaším dealerem nakonfigurujete vozidlo, které splňuje všechny vaše potřeby, můžete se společně domluvit také na jeho financování u naši vlastní finanční společnosti PACCAR Financial. Díky jedinečným možnostem financování podporuje již mnoho let majitele vozidel prostřednictvím netradičních nákupních a leasingových plánů, které je možné přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. 

Více o financování vozidel
 
DAF MultiSupport

Balíčky pro opravy a údržbu

Služba DAF MultiSupport vám nabízí různé balíčky řešení oprav a údržby vašich vozidel, které předcházejí nepříjemným překvapením, slouží ke kontrole vašich měsíčních nákladů a zajistí vám naprostý klid.

Více informací

 

Další možnosti: použité vozidlo DAF

Nejste si jistí nákupem nového vozidla? Řešením pro vás může být zakoupení použitého vozidla. Prostřednictvím webu Použitá vozidla DAF si můžete vybírat z tisíců zánovních vozidel v té nejvyšší kvalitě. 

Přejít na DAF Used Trucks
 
 
DAF-Used-Trucks-First-Choice

dealer_locator_sales_advice Otázky?

O nákupu nákladního vozidla, které bude vyhovovat vašim přepravním požadavkům, rozhoduje mnoho důležitých faktorů. Obraťte se na svého dealera DAF, který je špičkově proškolen a s pomocí nejmodernějších technologií vám pomůže s výběrem toho správného vozidla.