DAF Silent

Pšš...vozidla DAF si užívají ticho

díky jedinečné řadě "Tichých vozidel" s nízkou hlučností

 

Vozidla DAF LF, CF a XF ve verzi Silent („tichá“) využívají celou řadu chytrých technologií, které udržují úroveň hluku vydávaného vozidlem na úrovni nižší než 71 dB(A). To znamená, že splňují přísné normy na tichá vozidla („QuietTRUCK“) a lze je využívat pro nakládku a vykládku ve večerních, nočních nebo časných ranních hodinách, kdy platí limity pro maximální úroveň hluku.

Výhody 

Vozidla DAF LF, CF a XF ve verzi Silent přinesou vašemu podnikání spoustu výhod. Otevřou vám širší možnosti přepravy v městských prostředích a postarají se, aby nic nerušilo klidný noční spánek místních obyvatel a zvýší tím i spokojenost zákazníků.

Jak to funguje?

Je to jednoduché: Řidič aktivuje „Tichý režim“ pouhým stisknutím tlačítka na přístrojové desce. Software motoru ihned přepne na program, který omezuje točivý moment a otáčky motoru.

Navíc převodovka automaticky přeřazuje rychlostní stupně při nižších rychlostech. Ke snížení hluku přispívá také skříň převodovky. Díky tomu jsou vozidla Tichá vozidla DAF vítanými návštěvníky a to i mimo obvyklé návštěvní hodiny.

Silent mode

Spousta možností

Tichá vozidla DAF jsou k dispozici pro modely LF, CF a XF jako varianty s podvozkem nebo jednotky tahače, s nejrůznějšími kabinami, délkami podvozku a konfiguracemi náprav. Modely DAF CF a XF jsou vybavena výkonným a ekonomickým motorem 10,8 litru PACCAR MX-11 Euro 6 se jmenovitým výkonem 220 kW / 299 koní až 330 kW / 449 koní. Kompaktní a mimořádně efektivní vozidlo DAF LF je poháněno 4,5litrovým motorem PACCAR PX-5 o výkonu 135 kW / 184 koní. 

DAF CF silent

Naprosto efektivní

Společnost DAF zná váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Jako je například řada Tichých vozidel : nabízejí špičkovou spolehlivost ve své třídě a nízké provozní náklady. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF. Cílem filozofie DAF Transport Efficiency, je nabízet vám maximální zisk na ujetý kilometr.