Nákladní vozidlo stvořené do města

Seznamte se s novým členem naší rodiny: Model DAF XB nové generace. Naše nové, robustní a univerzální nákladní vozidlo. Ať už potřebujete nákladní vozidlo pro distribuci v městských oblastech, pro speciální městské aplikace, jako je vozidlo pro svoz odpadu nebo dokonce staveniště ve městě, nový model DAF XB je váš spolehlivý spolupracovník. A pokud hledáte vozidlo s nízkým hlukem a bez emisí pro použití ve městě, nadchne vás verze XB Electric. 

 
 
DAF XB Electric

Nulové emise v městské distribuci

Nový model DAF XB Electric je dokonale vhodný pro udržitelnou distribuci v rámci města a regionu. Nová modelová řada zahrnuje komplexní nabídku elektrických vozidel s akumulátorem, která podporují přepravní společnosti při přechodu na nulové emise. Nový model DAF XB představuje spojení nejnižší ekologické stopy se špičkovou efektivitou, bezpečností a pohodlím.

DAF XB

Vysoký výkon vznětového motoru

Kromě inovativní, plně akumulátorové elektrické hnací jednotky je nová řada DAF XB k dispozici se vznětovými motory PACCAR PX-5 a PACCAR PX-7. Tyto motory jsou připraveny pro použití HVO, což snižuje emise CO2 až o 90 % („od zdroje ke kolu“).