DAF-Trucks-NV-HQ-mainbuilding

Společnost DAF

Všichni ve společnosti DAF jsme pyšni na každé vozidlo, které je vyrobeno a dodáno, neboť víme, že díky tomu můžou také naši zákazníci rozvíjet svou činnost. Jsme si jisti, že řidič bude spokojen s jeho mimořádným komfortem a ovládáním. Naše láska k nákladním vozidlům je vidět v každém detailu. Tím se vozidlo DAF odlišuje od ostatních nákladních vozidel.

Více o společnosti DAF Trucks
 

DAF Trucks CZ, s.r.o.

Zděbradská 61
251 01 Jažlovice - Říčany

Spisová značka: C 42742 vedená u Městského soudu v Praze
Datum zápisu: 22.ledna 1996
IČ: 64945324
DIČ: CZ64945324
Základní kapitál: 500 000,- Kč
Splaceno: 100 %

> Kontaktujte společnost DAF Trucks CZ, s.r.o.

DAF Unity Edition
 
 
 

Ochrana životního prostředí

Společnost DAF zaujímá přední pozici v ochraně životního prostředí – nabízí kompletní sortiment mimořádně čistých vznětových motorů s nízkou spotřebou paliva, které splňují ty nejpřísnější emisní normy. Společnost DAF patřila k prvním evropským výrobcům nákladních vozidel, kteří splnili normu ISO 14001 týkající se péče o životní prostředí. Všechny výrobní závody mají „nulový odvoz na skládky“. Díky aplikaci nejnovějších, velmi sofistikovaných technologií je nová a ultramoderní lakovna kabin společnosti DAF v belgickém Westerlo nejnovějším příkladem, jak jde společnost DAF příkladem v oblasti péče a ochrany životního prostředí.

Více informací
 
DAF Sustainability
 
 
DAF new truck in 1952 factory

Historie společnosti DAF

Kořeny společnosti DAF sahají do roku 1928, kdy bratři Van Doorneovi založili firmu, která je v současnosti nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem nákladních vozidel v Evropě.

Více informací
 
PACCAR-range-XF-Euro-6-T680-579

PACCAR Inc. 

Společnost PACCAR je přední světovou technologickou společností podnikající ve vývoji, výrobě a zákaznické podpoře vysoce kvalitních lehkých, středně těžkých i těžkých nákladních vozidel, která se prodávají pod značkami Kenworth, PeterbiltDAF. Společnost PACCAR také vyvíjí a vyrábí moderní vznětové motory, zajišťuje distribuci náhradních dílů pro nákladní vozidla a je poskytovatelem finančních služeb.

Přejít na stránku PACCAR inc.