Foto Van Osselaer DEF

Van Osselaer Peter & Co

„Díky školení řidičů DAF jsou řidiči nejen efektivnější, ale také rychlejší.“

Peter Van Osselaer, obchodní manažer ve společnosti Van Osselaer Peter & Co

 

100% SKÓRE DÍKY ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ DAF

Společnost Van Osselaer Peter & Co zaznamenala pokles průměrné spotřeby paliva.

EFEKTIVITA A POHODLÍ

Společnost Van Osselaer Peter & Co v Dendermonde již mnoho let přepravuje a poskytuje logistické služby především pro nebezpečné zboží a použité baterie. Vozidlo DAF CF s pevnou nástavbou se vyznačuje vynikající efektivitou, pohodlím a bezpečnostními vlastnostmi a je ideálním nástrojem pro tento druh práce.

INVESTICE SE VYPLATÍ

Tento přepravce se nedávno seznámil s certifikovaným školením DAF poskytovaným akademií Transport Academy: “Kurz ekologické jízdy je povinná součást trvalých programů školení jízdy v souladu s předpisy Kodexu 95. Školení se však vždy vyplatí.” Řidiči společnosti Van Osselaer Peter & Co byli nejen nadšeni z kombinace teorie a praxe, ale také se ukázalo, že jsou po absolvování kurzu mnohem efektivnější za volantem. Někteří z nich dokonce dosáhli 100% skóre pro praktické prvky!

SPOLEČNĚ S VAŠÍM NÁKLADNÍM VOZIDLEM

„Kupodivu tato zvýšená efektivita nijak neomezila jejich schopnost dodržet přísné dodací lhůty. Ve výsledku všichni něco získají,“ říká Peter Van Osselaer. A skutečnost, že společnost DAF Trucks Belgie a držitelé franšízy nabízejí školení zdarma každému, kdo si zakoupí nové vozidlo, je pro tohoto přepravce v Dendermonde třešničkou na dortu: „Znamená to, že můžete skutečně maximalizovat efektivitu vozidla DAF CF a umožnit řidiči, aby se svým vozidlem takříkajíc srostl.“

Peter Van Osselaer, obchodní manažer ve společnosti Van Osselaer Peter & Co
Foto Van Osselaer DEF Round
 
 

 

Další příběhy: