DAF-MultiSupport-Flex-Care
 

FLEX CARE

Balíček DAF MultiSupport Flex Care poskytuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy pro celé vozidlo, včetně oprav souvisejících s opotřebením. 

Tento kompletní balíček pro opravy a údržbu zahrnuje také nezbytné opravy související s opotřebením a mezinárodní servis pro nákladní vozidla s flexibilním výběrem z více možností, jako jsou zákonem předepsané prohlídky, doplňování oleje a výměna žárovek a pojistek. Balíček DAF MultiSupport Flex Care se stará o to, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nabízí flexibilní a všestranné řešení pro téměř všechny související servisní součásti vašeho vozidla.

 

 

Vaše vozidlo je v nejlepším technickém stavu

Předepsaná údržba

DAF MultiSupport zajistí vašemu vozidlu nejvyšší úroveň servisu. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, všechny práce budou probíhat podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním.

Žádná nákladná překvapení

Díky smlouvě DAF MultiSupport znáte náklady předem a dostanete jednu měsíční fakturu za všechny požadované opravy a údržbu, což znamená snížení administrativy.

Kompletní opravy vozidel

Nemusíte si dělat starosti s opravami a údržbou svého vozidla. Zajistíme, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Se smlouvou DAF MultiSupport Full Care máte pokryty všechny nezbytné opravy vozidla a rovněž máte k dispozici úplnou finanční kontrolu, takže se můžete soustředit na své podnikání.

DAF ITS - Silniční asistenční služba

V případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service (ITS). Jediný telefonát do DAF ITS na číslo +31 40 214 3000 dokáže zajistit servis vozidla po celé Evropě. Centrum DAF ITS je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Více informací

Uptime plus

DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, úspornosti a kvality. Přesto se vaše vozidlo může někdy ocitnout v nepředvídaných potížích. Abychom vám zajistili co největší jistotu, pokud jde o mobilitu, je služba DAF MultiSupport Uptime Plus volitelně dostupná s balíčkem DAF MultiSupport Flex a/nebo Full Care: jedná se o rozšíření našich smluv na opravy a údržbu, která vám umožní zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnějšími službami pro mobilitu, jaké jsou k dispozici. Pokud bude mít vaše vozidlo poruchu při přepravě zboží, služba mezinárodního servisu pro nákladní vozidla DAF (International Truck Service neboli ITS) vám poskytne okamžitou pomoc. Vaše volání dostane tu nejvyšší prioritu.

DAF Services
 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Plánovač servisu pro opravy a údržbu
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora v případě poruchy
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Full Care Connected
Customer Notifications
Reporty
Další služby

Standard

Optional

 
Stáhnout brožuru
 
 

Často kladené otázky

 

 
Otevřít
 
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech dílnách DAF?

  Jelikož je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit tuzemské nebo zahraniční servisní dealery, abyste měli vždy k dispozici nedalekou dílnu DAF, která vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete počítat s maximální flexibilitou.

 • Kdo bude mým smluvním partnerem?
  Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne váš domovský, vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Sazba dohodnutá při uzavírání smlouvy zůstane zachována po celou dobu jejího trvání.
 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, kontaktujte prosím vašeho domovského dealera, který se o vše postará. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může dojít k revizi sazby. 
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?

  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu, optimalizovaný výkon vozidla, maximální provozuschopnost vozidla a zvýšenou hodnotu při odprodeji, protože můžete využít naše flexibilní nabídky.

 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a provozuschopnosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Díky flexibilitě  servisních služeb DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za nimi stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení. Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. 
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.