FLEX CARE

DAF balíček MultiSupport Flex Care pečuje o komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy celého vozidla včetně opotřebení, přičemž lze flexibilně zvolit více možností jako jsou povinné zákonné prohlídky, doplňování oleje a žárovky/pojistky. 

 

Vaše vozidlo je v nejlepším technickém stavu

Předepsaná údržba

DAF MultiSupport zajistí vašemu vozidlu nejvyšší úroveň servisu. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, všechny práce budou probíhat podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním.

Žádná nákladná překvapení

Díky smlouvě DAF MultiSupport znáte náklady předem a dostanete jednu měsíční fakturu za všechny požadované opravy a údržbu, což znamená snížení administrativy.

Kompletní opravy vozidel

Nemusíte si dělat starosti s opravami a údržbou svého vozidla. Zajistíme, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Se smlouvou DAF MultiSupport Full Care máte pokryty všechny nezbytné opravy vozidla a rovněž máte k dispozici úplnou finanční kontrolu, takže se můžete soustředit na své podnikání.

Uptime plus

DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, úspornosti a kvality. Přesto se vaše vozidlo může někdy ocitnout v nepředvídaných potížích. Abychom vám zajistili co největší jistotu, pokud jde o mobilitu, je služba DAF MultiSupport Uptime Plus volitelně dostupná s balíčkem DAF MultiSupport Flex a/nebo Full Care: jedná se o rozšíření našich smluv na opravy a údržbu, která vám umožní zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnějšími službami pro mobilitu, jaké jsou k dispozici. Pokud bude mít vaše vozidlo poruchu při přepravě zboží, služba mezinárodního servisu pro nákladní vozidla DAF (International Truck Service neboli ITS) vám poskytne okamžitou pomoc. Vaše volání dostane tu nejvyšší prioritu.

DAF Services
 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora při poruše
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Další služby

Obsah služby

Volitelné

 
Stáhnout brožuru
 
 

Často kladené otázky

 

 
Otevřít
 
 • S kým budu jednat?
  Kdo bude mým smluvním partnerem? Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport vám bude poskytovat váš domovský servisní dealer. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech dílnách DAF?
  Protože je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit naši národní smlouvu. Díky ní bude vždy k dispozici nedaleká dílna DAF, která vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete plánovat servis s maximální flexibilitou.
 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Můžete si zvolit buď indexovanou sazbu, která je pravidelně revidovaná podle oficiálních údajů o inflaci, nebo sazbu nezávislou na inflaci, která zůstane zachována po celou dobu trvání smlouvy.
 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, oznamte to společnosti DAF Trucks, aby pro vás bylo možné zařídit výhody našich vysoce kvalitních služeb a mohli jste své vozidlo využívat opravdu naplno. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může být také potřeba revidovat sazbu.
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?
  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu, optimalizovaný výkon vozidla, maximální provozuschopnost vozidla a zvýšenou hodnotu při odprodeji, protože můžete využít naše flexibilní nabídky.
 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a trvanlivosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji. Společnost DAF garantuje u programu DAF MultiSupport vyšší hodnotu při odprodeji.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Máte možnost přidat další produkty; každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. Díky flexibilitě našeho servisního programu DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za ním stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení.
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.