Download
  • sobota 25. září 2021
  • Eindhoven
 

Získejte nejlepší výsledky díky servisu naftového filtru pevných částic DAF

Správně funkční filtr pevných částic (DPF) je předpokladem pro splnění emisních norem Euro 6 v Evropě. Jeho včasná výměna zabrání prostojům vozidla, zastaví zvýšenou spotřebu paliva a předejde závažnému poškození vozidla a životního prostředí. Představujeme servis naftového filtru pevných částic DAF.

 
DPF
 

V závislosti na typu vozidla MY 2017 a způsobu použití vozidla je interval výměny filtru DPF mezi 180 000 a 540 000 kilometry. Pokud filtr pevných částic nevyměníte včas, zvýší se spotřeba paliva a urychlí se stárnutí systému dodatečné úpravy emisí (EAS). V důsledku toho emise pevných částic překročí zákonné normy a náklady na kilometr se zvýší.

Vytvořili jsme speciální program pro všechna vozidla DAF, který umožňuje efektivní výměnu filtru DPF, protože čištění filtru pevných částic vyžaduje více než pouhé vyfukování. Je pravda, že jiní poskytovatelé podobných služeb vám nabídnou to, co vypadá jako čistý filtr pevných částic, ale pokud se podíváte blíže, najdete obrovské rozdíly. Podle výzkumu, který jsme provedli v řadě evropských zemí, byly „vyčištěné“ filtry pevných částic stále kontaminovány až z 93 %. Naproti tomu servis naftového filtru pevných částic DAF poskytuje filtr DPF se stejnou kvalitou a se stejným servisním intervalem, jako má původní filtr pevných částic. Dalším důležitým rozdílem je, že můžeme poskytnout náhradní filtr DPF připravený k instalaci, což zkracuje dobu, kterou musíte strávit v dílně.

Proč zvolit servis naftového filtru pevných částic DAF:

• Filtr DPF ve stejné kvalitě jako původní filtr pevných částic
• Zabraňuje rychlejšímu stárnutí systému EAS
• Nejlepší volba také pro vozidla MY 2017
• Filtr DPF splňuje evropské emisní normy Euro 6