• úterý 28. června 2022
  • Eindhoven
 

Přecházíte na elektrická vozidla? Vyberte si naše řešení „vše pod jednou střechou“

Kompletní balíček od elektrického vozidla až po infrastrukturu nabíjení

Společnost DAF představila plně elektrická distribuční vozidla již v roce 2017. Naše řada elektrických vozidel a nabíječek PACCAR se od té doby rozrostla, stejně jako naše odborné znalosti a portfolio služeb pro e - dopravu. S naším kompletním balíčkem se o vás postaráme od A do Z.

 
paccar-parts-electric-trucks-chargers-daf
 

Nabíječky PACCAR: Univerzální řada pro nabíjení elektrických vozidel

Přechod na přepravu s nulovými emisemi pokračuje. Abychom vás připravili na rychle se měnící budoucnost, nabízíme řešení elektrické přepravy, která řeší i jiné věci než jen vozidlo. Nabízíme vám kompletní balíček, včetně nabíjecích stanic připravených pro budoucnost, které jsou vhodné pro téměř všechna elektrická vozidla včetně osobních automobilů.

Objevte kompletní řadu nabíječek PACCAR, včetně nového a výkonného modelu PowerChoice 360X, který je nyní k dispozici také se třemi koncovkami.

Vše pod jednou střechou pro vaše řešení přepravy

Jako servisní dealer DAF děláme víc. Pokud se rozhodnete pro e-přepravu, budeme vám stát po boku po celou dobu. Pomůžeme vám zjistit, jak plánovat trasy a určit potřebnou infrastrukturu nabíjení. Můžeme instalovat a provádět servis nabíjecích stanic. Poradíme vám, které z dostupných možností dotací jsou pro vás nejlepší. Samozřejmě nám také můžete svěřit údržbu svého elektrického vozidla DAF. Je to kompletní balíček.