Download
  • pátek 17. května 2019
  • Eindhoven
 

7 důvodů, proč řidiči dávají přednost značce DAF

Ve společnosti DAF se snažíme vylepšovat vozidla každý den. Jednou z oblastí, na které se soustředíme, je pohodlí řidiče. Tento článek vysvětluje, proč jsou řidiči s našimi kabinami často tak spokojeni.

 
DAF XF Interior
 

Nejprostornější kabina

Vozidla DAF mají nejprostornější dostupné kabiny na trhu. Řidiči tento prostor vidí a vnímají ve všech prvcích kabiny – ať už pracují, spí nebo mají přestávku. Uvnitř je výrazně větší prostor než u jiných vozidel.

Nejkvalitnější lůžka

Naše lůžka nabízejí nejvyšší kvalitu, jsou nejpohodlnější a také nejširší. Řidiči tak mají velkou volnost pohybu a větší pohodlí – jak potvrzuje řidič Wilbert Kosten: „Spal jsem za 24 let práce řidiče v mnoha různých nákladních vozidlech, ale rozhodně nejlépe spím na matraci DAF!"

Spousta úložných prostor

Kabina je navržena tak, aby maximalizovala praktický úložný prostor, takže řidiči mohou za všech okolností uchovávat své pracovní i osobní věci úhledně uložené. Je-li potřeba ještě více místa, lze druhé lůžko nahradit dalším úložným prostorem.

Uživatelsky přívětivé a optimalizované

Ovládací panel je zjednodušený a plně optimalizovaný pro snadné použití. Mysleli jsme na všechno: Od příjemného a snadno čitelného písma na přístrojové desce po nástroj Driver Performance Assistant (DPA), který pomáhá řidiči ekonomicky řídit. Díky velkému čelnímu sklu je řízení vozidla také pohodlnější.

Příjemné prostředí

Kabina DAF nabízí řadu možností pro vytvoření příjemného prostředí. Vnitřní osvětlení má různé úrovně a stmívač se ovládá pomocí inovativního otočného přepínače. Kabina je rovněž vybavena regulovaným systémem klimatizace, který nabízí doplňkové vybavení, jako je odvlhčování jediným dotykem, přídavná ventilace, přídavné topení s časovačem, zbytkové teplo a automatická recirkulace. Systém je také mimořádně energeticky úsporný a pomáhá udržet nízké provozní náklady.

Bezpečnost především

DAF byl prvním výrobcem, který uvedl na trh funkci nočního zamykání dveří – DAF Night Lock. Řidič může zamknout dveře vozidla zevnitř, takže zámek funguje jako ideální prevence proti zločinu. Díky tomuto doplňkovému řešení nočního zabezpečení mohou řidiči vždy v klidu odpočívat na lůžku a dobře se vyspat.

Flexibilní: zcela přizpůsobitelná individuálním požadavkům

Řidiči si mohou oddechnout: téměř vše uvnitř vozidla lze přizpůsobit tak, aby vám vyhovovalo. Můžete například zvolit vzhled, barvy a materiály používané pro přístrojovou desku, volant a sedadla. Řidiči také mohou plně nakonfigurovat přepínače tak, aby byly konkrétní spínače umístěny přesně tam, kde je potřebují – možnosti jsou neomezené.

Chcete se dozvědět více o modelech CF a XF?

Chcete-li se dozvědět více o možnostech nových modelů CF a XF, podívejte se na Konfigurátor interiéru a vytvořte ideální kabinu. Rovněž se můžete kdykoli obrátit na svého servisního dealera DAF, který vám poskytne další informace, tipy a odborné rady. 

DAF 3D truck configurator

DAF Truck konfigurátor

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spustit konfigurátor