Download
  • úterý 5. března 2019
  • Eindhoven
 

Radost pro vaše uši

Speciálně navržená pro kabinu vozidla DAF, neviditelně vestavěná, se skvělou kvalitou zvuku. Taková je audio souprava Pioneer. Vše je na velmi vysoké úrovni. Užijte si poslech!

 
Audio-pioneer-620x280
 

Pohodlí v tichu vašeho vozidla si zaslouží špičkové audio. Přesně z toho důvodu jsme se spojili s předními experty společnosti Pioneer. 

Tento audiosystém Pioneer je první komplexní soupravou, která byla speciálně navržena pro vozidla DAF. Dodává se se čtyřmi reproduktory, zesilovačem, subwooferem a veškerou potřebnou kabeláží. Součásti jsou vestavěny tak, aby nebyly vidět: přední reproduktory ve dveřích, zadní reproduktory za sedadly a zesilovač a subwoofer jsou pod sedadlem řidiče. 

Kvalita zvuku dosahuje zvlášť vysoké úrovně, protože všechny součásti jsou vyladěné tak, aby se jejich výkon opravdu vzájemně doplňoval. Tak vzniká souhra, která přesně odráží záměr společností Pioneer a DAF. Jelikož je současná generace vozidel DAF tak tichá, musí kvalita zvuku splňovat stejně vysoký standard. Tato audio souprava to skutečně do puntíku splňuje.

Rob Smits z předváděcího vozového parku společnosti DAF je nadšený: “Při přehrávání tišší hudby se neztrácejí melodie. I basy jsou stále slyšet. Těm, kdo mají raději vysokou hlasitost, nabídne souprava čistý a nezkreslený zvuk – bohatý a robustní.” 

Vaše vozidlo DAF si zaslouží jen to nejlepší. Tak se podívejte na tuto audio soupravuTRP eKatalogu