Download
  • úterý 5. března 2019
  • Eindhoven
 

Lepší výhled, menší riziko

Představte si kamerový systém, který zabírá celý prostor kolem vozidla včetně slepých úhlů. Jsou to vlastně extra oči pro nejlepší přehled, které mohou zabránit nehodám.

 
Better vision for less risk
 

 Výhled dopředu, výhled dozadu, boční výhled – detekce objektů, radarové oko, prostorový výhled: nabízí se spousta příležitostí, jak vylepšit výhled okolo vozidla a přívěsu. Přesněji řečeno: jak doprava stále houstne, stále se zvyšuje potřeba jezdit bezpečně a včas. A vysoce kvalitní kamerový systém ohromně přispívá k efektivitě a snižuje riziko srážky.

  • Kamera pro výhled dopředu má větší pozorovací úhel než obyčejné přední zrcátko. Její monitor se snadno vejde na přístrojovou desku.
  • Kamera pro výhled dozadu se dodává se sadou kabelů schválenou podle ADR v několika délkách, pro variantu vozidla s podvozkem, přívěsem nebo pro soupravy s těsně zapojeným přívěsem.
  • Kamera CornerEye se širokoúhlým objektivem nabízí zorné pole 270°, včetně výhledu dopředu a na chodník. Je opravdu revoluční, stále přesně zaostřená i za tmy a při zhoršeném počasí a splňuje požadavky všech předpisů.
  • Zařízení boční detekce objektů SRD doplňuje kameru CornerEye pomocí aktivní signalizace. Navíc je lze rozšířit pomocí většího počtu jednotek snímačů a kamer pro celkovou detekci a výhled.
  • Zařízení RadarEye doplňuje kamerové a monitorovací systémy pomocí systému aktivní signalizace. Je integrované, aktivní a detekuje nehybné i pohyblivé objekty. Zařízení RadarEye lze rozšířit pomocí většího počtu jednotek snímačů a kamer.
  • Prostorový výhled nabízí 360º rozhled okolo vozidla, ať je jakkoli dlouhé, široké a vysoké. Umožňuje provádět plynulé manévry v nákladových prostorách a docích. Lidé a objekty zachycené kamerou se zobrazují v reálné velikosti. Prostorový výhled lze navrhnout a naprogramovat podle vašich specifických potřeb.

Váš servisní dealer DAF vám rád doporučí nejlepší možnou kombinaci řešení. Nainstaluje zvolený systém, rychle a efektivně. Vzhledem k minimalizaci rizik a zlepšení úrovně bezpečnosti má tato investice do zlepšení výhledu okolo vozidla velký smysl. 

Kontaktujte svého servisního dealera DAF nebo se podívejte do TRP eKatalogu.