Download
  • čtvrtek 29. srpna 2019
  • Eindhoven
 

Jak funguje noční zámek DAF Night Lock pro nákladní vozidla?

Potřebujete bezpečně strávit noc ve vozidle? Noční zámek DAF Night Lock je systém, který zabraňuje vloupání a krádežím. Mechanický zámek je určen speciálně pro situace, kdy řidiči tráví ve vozidle noc. Neměl by se proto používat, když necháváte vozidlo bez dozoru. Čtěte dál a zjistěte, jak noční zámek funguje.

 
night lock
 

Takto funguje noční zámek DAF Night Lock

Noční zámek DAF Night Lock se montuje do boční stěny kabiny. Jeho aktivací se do loketní opěrky ve dveřích nasune kolík z tvrzené oceli. Tato loketní opěrka je z výroby již předem vyztužená. Speciální nálepka na klikách dveří varuje kolemjdoucí, že se používá noční zámek.

Uvolnění nočního zámku

Aktivace zámku je jednoduchá a lze ji provést pouze zevnitř kabiny. Když je zámek aktivován, dveře vozidla vůbec nelze otevřít, a to ani páčidlem. Zámek lze jednoduše uvolnit zevnitř kabiny pouhým stisknutím červeného tlačítka. Tím je zajištěno, aby řidič mohl v případě nouze rychle opustit kabinu.

Noční zámek: určen pouze pro použití v noci

Upozorňujeme, že noční zámek nikdy nesmí být aktivovaný, když vozidlo jede. Je totiž vždy nutné zajistit možnost rychlého a snadného otevření dveří v nouzové situaci, bez překážek a potíží. Pokud zakoupíte noční zámek DAF Night Lock, součástí dodávky bude vždy také bezpečnostní kladívko.

Máte otázky k nočnímu zámku DAF Night Lock?

Máte-li nějaké otázky k nočnímu zámku DAF Night Lock nebo si jej chcete nechat nainstalovat, kontaktujte nejbližšího servisního dealera DAF. Rád vám poskytne informace a rady.