DAF-parts-Webshop-header

Jděte na to chytře – s renovovanými díly

Renovace – odpovědná alternativa

 
  • středa 12. prosince 2018
  • Eindhoven
 

Nejlepší alternativa nových dílů: spolehlivé renovované díly se stejnou zárukou jako nové díly. Tomu se říká jednat odpovědně, chytře a ještě ušetřit!

 

Renovace  odpovědná alternativa

Ani ty nejkvalitnější díly nemají neomezenou životnost. Jakmile výrobek dosáhne konce životnosti, nastal čas pro jeho výměnu s použitím srovnatelných součástí nemusíte však vždy montovat nové díly. Renovované a přepracované díly společnosti DAF nabízejí úplně stejnou úroveň provozní spolehlivosti a stejnou záruční lhůtu. Nemluvě o tom, že na díly se také vztahuje krytí službou DAF ITS. Naproti tomu cena je výrazně nižší, což napomáhá udržení celkově nízkých nákladů na vlastnictví. Dokonce tím snížíte používání surovin. Technici společnosti DAF provedou potřebné rozebrání, zajistí pečlivé vyčištění každé součásti a zkontrolují, zda nevykazují třeba jen ty nejmenší praskliny. Díly jsou renovovány podle nejvyšších norem kvality. Veškeré materiály, které nelze opakovaně použít, se pečlivě oddělí a recyklují.

Servisní dealer DAF má k dispozici široký sortiment dílů, od napínačů, alternátorů a vstřikovačů až po naftové filtry pevných částic, vzduchové kompresory, krátké a dlouhé bloky a dokonce i kompletní motory a převodovky. Použití renovovaných dílů je nejen nákladově úspornější, ale můžete si být také jistí kvalitou dílů, protože se dodávají s originální zárukou společnosti DAF. Společnost DAF má zaveden systém zálohování dílů podle vadných dílů, které jsou společnosti DAF odesílány naším prostřednictvím. Kromě cenové výhodnosti a aspektu ohleduplnosti k životnímu prostředí je tu další výhoda – obvykle nemusíte čekat na opravu dílu, protože ho společnost DAF mívá na skladě, a systém obsahuje dokonce i převodovky a díly motoru. Můžete dostat vozidlo zpátky na silnici prakticky hned a máte jistotu, že náhradní díly jsou právě tak spolehlivé jako originální díly DAF. Tyto dvě výhody mají velkou váhu, protože i v současné vzkvétající ekonomice se sektor přepravy stále musí potýkat s malými maržemi.