Download
  • sobota 27. března 2021
  • Eindhoven
 

Tato kompletní sada se postará, aby váš motor stále běžel

  •  Zvyšuje maximální využití vašeho nákladního vozidla 
  •  Předchází nenapravitelným škodám 
  •  Přispívá k prodloužení doby životnosti důležitých dílů
 

Moderní motor PACCAR je důmyslná sestava různých systémů, které musejí hladce spolupracovat. Náš vícenásobný klínový řemen spolu s napínačem a napínací kladkou hrají v tomto procesu důležitou roli. 

 
Spanrolsets-artikel
 

Technologie je osvědčená a vyzkoušená. Klikový hřídel motoru pohání nejen vozidlo, ale pohání také zásadní díly motoru a vozidla, jako je čerpadlo chladící kapaliny, alternátor a čerpadlo klimatizace. Pryžový vícenásobný klínový řemen je udržován napnutý prostřednictvím napínače řemene. Napínací kladka zabraňuje rachocení řemene.

 

Vyměňujte je dřív, než bude pozdě

Vícenásobný klínový řemen, napínač a napínací kladka jsou namontovány na vnější straně motoru a jsou vystaveny působení nečistot a vlhkosti. Musí odolávat extrémnímu počasí. Vícenásobný klínový řemen má omezenou životnost. V případě nedostatečného napětí se může motor nevratně poškodit. Abyste tomu předešli, je nutné vícenásobný klínový řemen včas vyměnit. Navíc se doporučuje zároveň nainstalovat nový napínač řemene a napínací kladku. Pro zajištění optimální bezpečnosti doporučujeme vyměnit klínový řemen, napínač a kladku každé tři roky.

Nabízíme Originální sady napínacích kladek DAF, které se vyznačují nejvyšší kvalitou. Sady jsou k dispozici pro vozidla DAF XF a CF Euro 6. Sada obsahuje originální vícenásobný klínový řemen, napínač řemene, napínací kladku a potřebný upevňovací materiál. Z hlediska nákladů je nejefektivnější zakoupit kompletní sadu namísto jednotlivých dílů, a také ji vyměňovat během pravidelného servisu.

Chcete-li se dozvědět více o  Originálních sadách napínacích kladek DAF, kontaktujte prosím svého servisního dealera DAF.