DAF XF

Skvělé pohodlí pro řidiče

DAF XF je světově proslulý vynikajícím standardem pro řidiče. Poskytuje bezkonkurenčně největší vnitřní prostor, nejlepší a největší lůžka a prvotřídní úložné prostory. Nabízí atraktivní vzhled a skvělý pocit z mnoha stylových detailů. DAF XF: nejlepší vozidlo pro řidiče!

 
DAF XF

Jedinečný a stylový interiér

Barevné ladění palubní desky, sedadel, záclon, matrací, boční zadní stěny a doplňků působí přívětivě a stylově. Díky tomu se v kabině cítí řidič pohodlně a komfortně. Vrcholem luxusu a pohodlí je nová řada Exclusive Line. Koňaková barva palubní desky a dveřních panelů a také stylové větrací otvory hliníkového vzhledu z ní dělají pětihvězdičkový prostor pro práci i odpočinek. 

 

Pohodlné ovládání klimatizace a vytápění

Klimatizační jednotka se snadno ovládá a poskytuje výjimečné pohodlí. Jedním stiskem tlačítka spustíte odmrazování, nezávislé větrání, nezávislé topení s časovačem, vyhřívání opěradla nebo automatickou regulaci teploty vzduchu. Během odpočinku na lůžku lze vše pohodlně ovládat také na panelu na zadní stěně kabiny. Celý systém ovládání teploty je maximálně efektivní a zároveň hospodárný, čímž snižuje celkové náklady na provoz vozidla. 

DAF XF
 
DAF XF

Maximum informací pro řidiče

Přístrojový panel poskytuje velké množství informací, což řidiči usnadňuje dělat správná rozhodnutí. Atraktivní a přehledný přístrojový panel je opatřen fonty písma pro snadné čtení a přehlednost informací. Na informačním panelu nalezne řidič spoustu informací, díky kterým pro něj bude řízení pohodlnější a jízda efektivnější. Systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje mnoho tipů na hospodárnou jízdu.

 

Individuální nastavení vnitřního osvětlení

Kompletně jsme přepracovali osvětlení kabiny, nyní s využitím inovativních otočných spínačů. Řídicí tlačítko je umístěno uprostřed konzoly palubní desky, tedy snadno dosažitelné. Řidič si může vybrat různé režimy osvětlení pro různé podmínky jízdy a odpočinku. K dispozici je i funkce stmívače. Přepínač na zadní stěně poskytuje maximální pohodlí.

DAF XF
 
DAF XF

Ovládání na míru

Díky inteligentní elektronice vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla. Tyto spínače také zjednodušují práci dealerům a výrobcům nástaveb, jelikož mohou přidávat nové funkce bez nutnosti instalace dodatečných ovládacích panelů.

 
 

 

Více podrobností o modelu DAF XF
 

DAF XF
Poháněcí soustava

Čelní pozice v oboru, pokud jde o úsporu paliva, je výsledkem dokonale integrované poháněcí soustavy, která má k dispozici nejlepší motory, převodovky a zadní nápravy ve své třídě.

DAF XF
Ideální základna pro jakoukoliv nástavbu

Čisté dokonalosti je dosaženo díky promyšlené konstrukci podvozku. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky čemuž je pevný, stabilní a lehký. Navíc jsou k dispozici funkce šetřící prostor, které potěší výrobce nástaveb.

DAF XF
Provedení exteriéru

Díky konstrukčním prvkům se budou za vozidlem DAF XF lidé ohlížet. Rovněž přispívají k vynikající aerodynamice, která zlepšuje efektivitu přepravy.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor