MAXIMÁLNÍ DOSTUPNOST

Vraťte se rychleji zpátky na silnici v celé Evropě

Společnost DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, efektivity nákladů a kvality, ale přesto může vaše vozidlo může občas narazit na neočekávané potíže. Abychom vám zajistili klid na cestách, představujeme službu DAF Uptime Plus – rozšíření našich stávajících smluv na opravy a údržbu, která vám umožňuje zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnější dostupnou službou mobility vozidel.

 

Klíčové výhody balíčku Uptime:

 • Jistota mobility: zpět na silnici do osmi hodinSlužba Uptime Plus
 • Pokud byste byli mimo silnici po delší dobu, na řadě je náhradní doprava nebo finanční kompenzace
 • Asistence po celé Evropě díky revoluční službě DAF ITS
 • Rychlá dodávka všech potřebných dílů

Aktuální nabídka služby DAF Uptime Plus. Tato jedinečná služba je standardní součástí služby Full Care, nejkomplexnějšího balíčku programu DAF MultiSupport.

 

Více než jen opravy a údržba...

V nákladní dopravě je všechno zaměřeno na maximalizaci produktivity a minimalizaci nákladů: cílem je co největší výnos na tunu a kilometr. Smlouva DAF MultiSupport a její balíčky Warranty Plus jsou základem komplexního programu DAF Repair & Maintenance navrženého tak, aby vám nabídl na míru ušité služby, které maximalizují provozuschopnost, nabídnou vám přehled o měsíčních nákladech a zajistí vám klidný spánek bez nepříjemných překvapení.


Výhody smlouvy DAF MultiSupport:

 • Celková finanční kontrola – Smlouva DAF MultiSupport vám nabízí opravy a údržbu za pevnou, smluvní cenu přizpůsobenou vašim potřebám. 
 • Optimalizovaný výkon vozidla – u vašeho servisního dealera DAF jsou dobře vyškolení mechanici obeznámení s každým aspektem vašeho nákladního vozidla a používají se vysoce kvalitní originální díly společnosti DAF. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním. 
 • Maximální doba provozuschopnosti vozidla – servisní dealer DAF zohlední vaše potřeby, používání vozidla, jeho konfiguraci a příslušné povinné prohlídky a následně navrhne optimalizovaný harmonogram údržby, který bude pro vozidlo a jeho provoz nejvhodnější. V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané situace se můžete zcela spolehnout na asistenční službu DAF ITS.
 • Flexibilní nabídky – díky flexibilitě služeb v rámci programu DAF MultiSupport a kvalitě organizace v pozadí jsme schopni nabízet nejlepší služby pro každého zákazníka.

OSOBNÍ PORADENSTVÍ: Cílem společnosti DAF je vždy nabídnout řešení, které vám pomůže na cestě vpřed. Zástupci společnosti DAF nebo váš známý dealer s vámi rádi prodiskutují příležitosti, které může program DAF MultiSupport nabídnout vaší společnosti.

 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora při poruše
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Další služby

Obsah služby

Volitelné

 
Stáhnout brožuru
 
 

Často kladené otázky

 

 
Klikněte sem
 • S kým budu jednat?
  Kdo bude mým smluvním partnerem? Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport vám bude poskytovat váš domovský servisní dealer. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech dílnách DAF?
  Protože je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit naši národní smlouvu. Díky ní bude vždy k dispozici nedaleká dílna DAF, která vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete plánovat servis s maximální flexibilitou.
 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Můžete si zvolit buď indexovanou sazbu, která je pravidelně revidovaná podle oficiálních údajů o inflaci, nebo sazbu nezávislou na inflaci, která zůstane zachována po celou dobu trvání smlouvy.
 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, oznamte to společnosti DAF Trucks, aby pro vás bylo možné zařídit výhody našich vysoce kvalitních služeb a mohli jste své vozidlo využívat opravdu naplno. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může být také potřeba revidovat sazbu.
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?
  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu, optimalizovaný výkon vozidla, maximální provozuschopnost vozidla a zvýšenou hodnotu při odprodeji, protože můžete využít naše flexibilní nabídky.
 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a trvanlivosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji. Společnost DAF garantuje u programu DAF MultiSupport vyšší hodnotu při odprodeji.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Máte možnost přidat další produkty; každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. Díky flexibilitě našeho servisního programu DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za ním stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení.
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.