MAXIMÁLNÍ DOSTUPNOST

Vraťte se rychleji zpátky na silnici v celé Evropě

Společnost DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, efektivity nákladů a kvality. I přes maximální péči o vozidlo se můžou vyskytnout neočekávané potíže. Abychom vám zajistili klid na cestách, doporučujeme vám pořízení služby DAF Uptime Plus – rozšíření našich stávajících smluv na opravy a údržbu, která vám umožňuje zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnější dostupnou službou mobility vozidel.

 

Klíčové výhody balíčku Uptime plus:

 • Jistota mobility: zpět na silnici do osmi hodinSlužba Uptime Plus
 • Při déle trvající opravě vám poskytneme náhradní vozidlo nebo finanční kompenzaci
 • Asistence po celé Evropě díky silniční asistenční službě DAF ITS
 • Rychlá dodávka náhradních dílů potřebných pro opravu 

Služba DAF Uptime Plus je standardní součástí služby Full Care, nejkomplexnějšího balíčku programu DAF MultiSupport.

 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Plánovač servisu pro opravy a údržbu
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora v případě poruchy
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Full Care Connected
Customer Notifications
Reporty
Další služby

Standard

Optional

 
Stáhnout brožuru
 
 

Více než jen opravy a údržba...

V nákladní dopravě je všechno zaměřeno na maximalizaci produktivity a minimalizaci nákladů: cílem je co největší výnos na tunu a kilometr. Smlouva DAF MultiSupport a její balíčky Warranty Plus jsou základem komplexního programu DAF Repair & Maintenance navrženého tak, aby vám nabídl na míru ušité služby, které maximalizují provozuschopnost, nabídnou vám přehled o měsíčních nákladech a zajistí vám klidný spánek bez nepříjemných překvapení.


Výhody smlouvy DAF MultiSupport:

 • Celková finanční kontrola – Smlouva DAF MultiSupport vám nabízí opravy a údržbu za pevnou, smluvní cenu přizpůsobenou vašim potřebám. 
 • Optimalizovaný výkon vozidla – u vašeho servisního dealera DAF jsou dobře vyškolení mechanici obeznámení s každým aspektem vašeho nákladního vozidla a používají se vysoce kvalitní originální díly společnosti DAF. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním. 
 • Maximální doba provozuschopnosti vozidla – servisní dealer DAF zohlední vaše potřeby, používání vozidla, jeho konfiguraci a příslušné povinné prohlídky a následně navrhne optimalizovaný harmonogram údržby, který bude pro vozidlo a jeho provoz nejvhodnější. V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané situace se můžete zcela spolehnout na asistenční službu DAF ITS.
 • Flexibilní nabídky – díky flexibilitě služeb v rámci programu DAF MultiSupport a kvalitě organizace v pozadí jsme schopni nabízet nejlepší služby pro každého zákazníka.

OSOBNÍ PORADENSTVÍ: Cílem společnosti DAF je vždy nabídnout řešení, které vám pomůže na cestě vpřed. Zástupci společnosti DAF nebo váš známý dealer s vámi rádi prodiskutují příležitosti, které může program DAF MultiSupport nabídnout vaší společnosti.

 
 

Často kladené otázky

 

 
Otevřít
 • Kdo bude mým smluvním partnerem?
  Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne váš domovský, vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech dílnách DAF?

  Jelikož je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit tuzemské nebo zahraniční servisní dealery, abyste měli vždy k dispozici nedalekou dílnu DAF, která vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete počítat s maximální flexibilitou.

 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Sazba dohodnutá při uzavírání smlouvy zůstane zachována po celou dobu jejího trvání.
 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, kontaktujte prosím vašeho domovského dealera, který se o vše postará. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může dojít k revizi sazby. 
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?

  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu, optimalizovaný výkon vozidla, maximální provozuschopnost vozidla a zvýšenou hodnotu při odprodeji, protože můžete využít naše flexibilní nabídky.

 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a provozuschopnosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Díky flexibilitě  servisních služeb DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za nimi stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení. Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. 
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.