Download
  • pátek 17. května 2019
  • Eindhoven
 

Tisíc a jeden způsob, jak si přizpůsobit kabinu

Tady ve výrobním závodě DAF vyrábíme hlavně přizpůsobená nákladní vozidla. Každou část vozidla lze přizpůsobit podle požadavků a vozidla nejdou do výroby, dokud přesně nevíme, co zákazník požaduje. I poté lze kabinu vylepšit mnoha způsoby, aby vyhovovala požadavkům řidiče. Více informací o různých možnostech naleznete zde.

 
Driver comfort
 

Vylepšete svoji kabinu DAF a zvyšte hodnotu

Nabízí se mnoho různých možností pro vylepšování vozidla. Nejedná se pouze o dobrý způsob, jak zvýšit pohodlí řidiče, ale může to skutečně zvýšit hodnotu vozidla. Níže je uvedeno několik příkladů:

Prediktivní tempomat DAF

Tento inteligentní systém pomáhá řidiči provozovat vozidlo efektivněji. Systém využívá pokročilou technologii GPS k předvídání ideálních jízdních podmínek pro následující kilometr nebo dva. To pomáhá řidiči vyhodnotit a předvídat situace. Prediktivní tempomat DAF může také pomoci dosáhnout značných úspor z hlediska spotřeby paliva.

Systém DAF Connect

S tímto systémem pro správu vozového parku můžete sledovat všechna svá vozidla současně. Vyzbrojeni aktuálními informacemi můžete v případě potřeby rychle zasáhnout. S technologií DAF Connect není řidič nikdy sám.

TRP bezpečnostní vybavení

Hodnotu vozidla můžete okamžitě zvýšit pomocí různých typů bezpečnostního vybavení. Příkladem je TRP alarm tlaku v pneumatikách, který varuje řidiče, pokud tlak v pneumatikách vozidla již není na optimální úrovni. Další jsou naše TRP kamerové systémy, které pomáhají zajistit bezpečnost. Tento systém neustále zaznamenává video, takže pokud dojde ke kolizi vozidla, vše je příhodně zaznamenáno. Obrazový záznam lze použít jako doklad a lze je odeslat s pojistným nárokem.

Příslušenství DAF

Máme řadu položek, které pomáhají usnadnit život řidiče, zpříjemnit ho a zefektivnit. Speciální podlahové rohože se zvýšenými okraji uchovávají zachycují hlínu, vodu, led nebo sníh. Dokonale se hodí do interiéru a snadno se čistí. K dispozici je mnoho dalšího příslušenství, včetně lamp, mikrovlnných trub, kávovarů, speciálních vysavačů, varných konvic a chladicích boxů.

Audio a navigace DAF

Chtěli byste trochu zvuku, který vám bude dělat společnost v mimořádně tiché kabině? Audiosystém od společnosti Pioneer zajišťuje nejlepší kvalitu zvuku a všechny komponenty jsou instalovány tak, aby nebyly vidět. Nebo možná potřebujete více praktických informací? Rádio s navigací pro nákladní vozidla DAF zajišťuje, že řidič bude vždy informován o nových silnicích a změnách trasy – což je mimořádně efektivní!

TRP klimatizace

Výzkum ukazuje, že nejlepší noční teplota v kabině je mezi 20 a 22 stupni. Při vyšších teplotách se následující den sníží rychlost reakcí řidiče o 20 %. Parkovací klimatizace udržuje kabinu příjemnou a chladnou, i když vozidlo stojí přes noc.

Přizpůsobení kabiny DAF

Máte-li zájem o přidání některých položek do svého vozidla DAF, obraťte se na místního servisního dealera DAF, který vám rád poskytne informace o všech dostupných možnostech.

DAF 3D truck configurator

DAF Truck konfigurátor

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spustit konfigurátor