5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Proaktivní

váš servisní dealer DAF

Díky našim rozsáhlým znalostem vozidel DAF vás můžeme varovat před problémy, které se mohou vynořit v budoucnu.

 

Preventivní údržba

Důkladná a preventivní údržba může zabránit poruše vašeho vozidla. Můžete například předejít velkým opravám, pokud si necháte pravidelně zkontrolovat a seřídit chladicí systém vozidla, akumulátor a ventily motoru. To je zvláště důležité v zimě, kdy hrozí větší riziko poruch a závad. Je-li vozidlo správně udržované, snížíte riziko poruchy na minimum – a tomu se chceme pokud možno vyhnout všichni!

 

 

Jsme připravení vám poradit

Váš servisní dealer DAF je vždy připravený vám poradit s údržbou. Doporučíme vám například provádění preventivních údržbových prací, pokud víme, že nějaká součástka vyžaduje výměnu po určitém počtu kilometrů. Nebo v případě, že se blíží konec doby životnosti součástky. To vám ušetří servisní návštěvu navíc a také čas, který byste jí museli věnovat. Díky udržování stále aktuálního souboru vozidla jsme schopní provádět všechny typy preventivních oprav, které zabrání zbytečným poruchám vašeho vozidla.

Aktivní a profesionální. Tomu se říká přidaná hodnota!

 

 
DAF dealer

 

Aktuální software

Naše skříňka DAVIE, ve které se ukrývají všechny elektronické součásti vašeho vozidla, obsahuje záznam o tom, kdy bude vyžadovat novou aktualizaci softwaru. Doporučujeme nechat si aktualizaci provést u servisního dealere, protože nesprávná instalace může způsobit praktické problémy. Technologie se stále mění a čím novější vozidlo je, tím více systémů používá. Naštěstí to, že se naše vozidla stále vylepšují, snižuje pravděpodobnost, že se dostanete do potíží. Přičtete-li k tomu profesionální údržbu, výsledkem je kratší doba mimo provoz pro vaše vozidlo.

 

 
NGD-Safety-systems-2
 

 

Komfort a bezpečí

Společnost DAF od samého počátku považuje pohodlí uživatelů za svou nejvyšší prioritu. Věděli jste, že značka DAF má nejprostornější kabinu ze všech výrobců nákladních vozidel? Jako řidič trávíte většinu času v kabině, takže je ohromná výhoda, když splňuje všechny vaše požadavky. Samozřejmě bez jakéhokoli snížení úrovně bezpečnosti. Například funkce tempomatu se automaticky vypne při detekci překážky. Preventivní údržba také přispívá ke zvýšení bezpečnosti: zajistí, abyste byli už na podzim připraven na zimu nebo si nechali na jaře vyčistit chladicí systém, ještě než přijdou teplé letní dny. Váš servisní dealer DAF je vždy připravený vám poradit.

 

Transparentnost nákladů

Provádíme pro vás preventivní údržbu, takže jste vždycky připraveni na nadcházející sezónu. Jako váš spolehlivý partner jsme připraveni vám pomoci v kteroukoli denní i noční dobu. Můžete si také zvolit podpis smlouvy o údržbě, takže budete přesně vědět, jaké náklady vám každoročně vzniknou. Společně se servisním dealerem můžete rozhodnout o intervalech údržby. Jako řidič můžete některé úkony údržby provádět sami, jako například kontrolu kapalin a jiné malé úkoly.

Máte-li pochybnosti a v případě jakýchkoli dalších požadavků údržby, jste vždy vítáni u některého z našich servisních dealerů. Jsme stále a tady, ochotní vám pomoci.

 

PACCAR Connect visual

PACCAR Connect - Připojené služby

Služby Connected Services jsou zde, aby vám usnadnily každodenní provoz. PACCAR Connect je naše značka, která odráží otevřené, jednoduché a důvěryhodné služby Connected Services s nejlepším zákaznickým prostředím. PACCAR Connect je značka řešení pro otevřenou platformu, kterou lze integrovat s vašimi obchodními partnery.

Čtěte dál
 

5 důvodů, proč si vybrat servis DAF

 Váš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

 
Více o DAF dealerech
 

 

LEPŠÍ SLUŽBY,

LEPŠÍ DAF