Workshop-dealer-Header-efficient

Flexibilita

Váš servisní dealer DAF

Pojedete-li k některému z našich servisních dealerů na opravu, provede práci co nejrychleji, ať je oprava malá nebo velká.

 

Váš problém je naše výzva

Jsme si plně vědomi, že když vám nejede auto, nemůžete vydělávat peníze ani plnit smluvené termíny. Proto uděláme vše, abychom vaše vozidlo dostali co nejdříve zpět na silnici. Když vozidlo přivezete ke svému servisnímu dealerovi DAF, můžete si být jistí, že jej opraví tak rychle, jak je to možné a bez ohrožení kvality.

 

Rychlý, flexibilní a efektivní

Vozidla značky DAF jsou navržena tak, aby je bylo ve většině případů možné opravit rychle a jednoduše. Na opravu svého vozidla nebudete muset dlouho čekat, pokud bylo poškozeno. Můžete také zejte ke svému servisnímu dealerovi DAF kvůli aktualizacím softwaru a dalším technickým dotazům. Jestliže není možné závadu opravit ihned, najdeme vhodnou alternativu. Na vozidle začneme pracovat teprve tehdy, až budete plně informováni o situaci a všech nákladech. Tak se můžete vyhnout nepříjemným překvapením.

 

 

Nejlepší z nejlepších: mistři technici

Naši šikovní mistři technici si poradí téměř s každým problémem, se kterým se setkají. Neříká se jim mistři technici pro nic za nic: disponují totiž nejvyšší úrovní odborných znalostí a dovedností, pokud jde o vozidla DAF. Každý rok je jejich know-how podrobeno zkoušce na soutěži „Evropský technik roku DAF“.

Díky svým znalostem dokážou pracovat rychle a efektivně, což přináší výraznou úsporu v počtu pracovních hodin. Navíc jsou tu standardní tržní sazby, nízká sazba na kilometr a vynikající poměr kvality a ceny, díky nimž je servisní dealer DAF velmi atraktivní volba. Ve společnosti DAF vám vždy vyjdeme vstříc. Například vás s dostatečným předstihem upozorníme, že nastal čas pro každoroční kontrolu MOT.

 
DAF dealer

 

Mezinárodní servis 

Náš servis není zdaleka omezen zdmi servisních dílem. Pokud se vozidlo porouchá v cizí zemi, uděláme všechno pro to, aby se co nejrychleji dostalo zpátky na silnici. Postačí rychlý telefonický hovor s naší službou „International Truck Service“ (ITS). Služba je připravena přijímat hovory nepřetržitě a jakmile jejím pracovníkům vysvětlíte situaci, postarají se o váš problém. Vaše kontaktní osoba vás bude průběžně informovat, jak případ postupuje.

Když přijede pomoc?
Co je potřeba napravit?

Naši zákazníci oceňují kvalitu a transparentnost našeho kontaktu. Chcete-li se o naší službě International Truck Service dozvědět více nebo máte nějaké otázky, jsme k dispozici nonstop.

> Kliknutím získáte další informace o službě ITS nebo nám zavolejte na číslo 0031-402143000. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou!

 

 

5 důvodů, proč si vybrat servis DAF

 Váš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

 
Více o DAF dealerech
 

 

LEPŠÍ SLUŽBY,

LEPŠÍ DAF