Workshop-dealer-Header-oil-pit

Profesionální

váš servisní dealer DAF

Jsme připravení poradit si s každou prací! vysvětlíme vám, co je potřeba udělat a budeme vás průběžně informovat.

 

One Stop Shop

 

K servisnímu dealerovi DAF můžete zajet na opravy, údržbu, záruční opravy, kontroly MOT, opravy poškození a pro nová i ojetá vozidla. Váš servisní dealer DAF rovněž dodává a instaluje díly, vybavení a příslušenství, jako je například 220V měnič, mikrovlnná trouba, kávovar nebo chladnička, rádio, systém GPS, couvací kamera nebo hasicí přístroj. Váš servisní dealer DAF zvládne všechno. 

Udržujeme velké zásoby nejžádanějších náhradních dílů, takže můžete zdržení úplně minimalizovat. Pokud si chcete třeba sami objednat nový akumulátor, můžete to provést s použitím svého účtu ve webovém obchodě DAF Webshop. Pokud se instalace nové součásti ukáže být obtížnější, než jste čekali, váš servisní dealer DAF dealer práci ochotně provede. Naši specializovaní technici mají navíc stále přehled o nejnovějších technikách, jsou si vědomi specifických problémů u jednotlivých typů vozidel a dokážu vám pomoci se správnou diagnostikou problému, pokud máte pochybnosti. 

 

Profesionální a efektivní! 

 

 

Jsme připraveni vám pomoci v kteroukoli denní i noční dobu

Nikdo nezná vozidla DAF tak dobře jako naši vlastní specialisté. Školicí programy a kurzy pomáhají udržovat znalosti a dovednosti těchto expertů o současných technologiích v našem rychle se měnícím světě stále aktuální. Kromě požadované odbornosti mají také potřebná skenovací zařízení, univerzální diagnostická zařízení a další nezbytné nástroje. To znamená, že váš problém dokážeme téměř vždycky vyřešit. Chápeme také problémy, před kterými někdy stojíte.
Měli jste poruchu na cestě? Pak u vás budeme muset být co nejdříve.
Potřebujete menší opravy? S více než 1 100 působišť se vždy najde servisní dealer DAF někde poblíž. Věděli jste, že je možné menší opravy provést přímo na místě? To znamená, že budete zpátky na silnici prakticky hned.

 

 

Řešení hledáme společně

Nezáleží na tom zda řídíte nové, ojeté nebo staré vozidlo DAF nebo dokonce jinou značku: naši specialisté vás pomohou dostat zpátky na silnici za použití nejnovějších technik a správných dílů. Při své práci jsme úplně transparentní. Pokud by to vypadalo, že oprava začíná být velmi drahá, probereme to s vámi a v případě potřeby vám nabídneme atraktivní alternativní řešení. Možná dokážeme opatřit náhradní díl z druhé ruky nebo jej dokonce budeme mít v obchodě TRP, který má skladě široký sortiment dílů pro všechny typy vozidle a přívěsů. To se může ukázat také jako levnější řešení!

 
DAF-parts-20080276
 

 

Služba podpory oprav

 

Chcete sami provést (menší) opravnou práci, ale potřebujete trochu pomoci? naše oddělení podpory vám rádo poskytne potřebnou podporu. Pokud přesto máte potíže s dokončením práce, jste vždy vítáni u místního servisního dealera DAF. Dokončí práci za vás a dvakrát rychleji.

 

 

5 důvodů, proč si vybrat servis DAF

 Váš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

 
Více o DAF dealerech
 

 

LEPŠÍ SLUŽBY,

LEPŠÍ DAF