DAF dealer

Efektivita

Váš dealer DAF

Naši mechanici se pravidelně účastní specializovaných školení, takže vždy drží krok s posledními novinkami v oblasti údržby nákladních vozidel. Využijte našich znalostí. Nikdo nezná naše vozidla lépe než my! 

 

Jak fungujeme

Když k nám vaše vozidlo přijede na údržbu, naším cílem je dostat ho co nejdříve zpátky na silnici. Máte-li s vozidlem problémy nebo potřebujete odbornou radu, naši servisní dealeři DAF vám dokážou poskytnout potřebnou pomoc. Pokud se musíte vrátit na silnici v určitý den, zajistíme, aby bylo vaše vozidlo připraveno vyjet. Pro splnění vašeho přání uděláme maximum.

 

DAF dealer

Známe naše zákazníky

Jsme přesvědčeni, že osobní a neformální kontakt tvoří základ kvalitní a dlouhodobé spolupráce. Budete-li potřebovat pomoc a zrovna pojedete kolem neváhejte a zastavte se, uděláme vše proto, abychom váš problém vyřešili. Náš osobní přístup je jeden z důvodů, proč se k nám tolik zákazníků vrací – a my jsme jim za ten zvyk vděční. 

 

Průběžně vás informujeme o stavu zakázky

Když zjistíme, o jaký problém se jedná, ihned vám poskytneme důležité informace. Přesně vám řekneme, v čem je problém, jak rychle se dá opravit a poskytneme vám realistický odhad nákladů. Přitom bereme v úvahu všechny související faktory, jako je například stáří vozidla. Pokud se ukáže, že oprava bude dražší, než se předpokládalo, nejprve to s vámi probereme: vyhnete se tak nepříjemnému překvapení nad případnými náklady. Vždy jste to vy, kdo rozhodne, zda se má oprava provést.

 

Připraveni za všech okolností

Pokud se ukáže, že získat požadovaný náhradní díl ve stejný den bude obtížné, nevzdáváme to a bereme to jako výzvu. Uděláme vše, co budeme moci, aby byla práce hotová.

Váš servisní dealer DAF je za všech okolností připravený vám pomoci, třeba i na dálku. Když se vám vozidlo na cestě porouchá, zajistíme prostřednictvím služby ITS vyslání mechanika, aby závadu odstranil. V případě potřeby provedeme odtah vozidla. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať je situace jakákoli, u servisního dealera DAF jste vždy vítáni.

 

 

5 důvodů, proč si vybrat servis DAF

 Váš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

 
Více o DAF dealerech
 

 

LEPŠÍ SLUŽBY,

LEPŠÍ DAF