DAF CF interior

Mezník v pohodlí řidiče

Interiér modelu DAF CF vyzařuje luxusní vzhled a pocit, který je špičkou v dané třídě.

 

Komfortní interiér

Interiér DAF CF skvěle vypadá a zároveň poskytuje pocit vynikajícího pohodlí. Sedadla mají nové čalounění a volant je opatřen stříbrnými akcenty. Stěny kabiny, matrace a záclony jsou provedeny v nových, hřejivých barvách a vytvářejí luxusní prostředí, kde se každý řidič bude cítit jako doma. Všestrannost DAF CF podtrhuje možnost výběru ze široké nabídky doplňků, díky kterým si můžete kabinu přizpůsobit vlastnímu vkusu a potřebám vaší přepravy. 

 

DAF CF interior

Špičkový vzhled

Palubní deska se standardně dodává v provedení Dark Sand (tmavý písek) s dekoračními panely Piano Black (klavírní černá). Dekorační panely jsou k dispozici v barvách Rustica (tmavé dřevo) a Argenta (stříbrná). To vše podtrhuje stylový moderní vzhled. 

 

Exclusive line

Interiér kabiny DAF CF lze ještě vylepšit skvělým obložením přístrojové desky a dveří Exclusive line. Výsledkem je mimořádně luxusní pětihvězdičkové prostředí pro práci i odpočinek. 

DAF CF
 
DAF CF interior

Maximum informací pro řidiče

Přístrojový panel poskytuje velké množství informací, což řidiči usnadňuje dělat správná rozhodnutí. Atraktivní a přehledný přístrojový panel je opatřen fonty písma pro snadné čtení a přehlednost informací. Na informačním panelu nalezne řidič spoustu informací, díky kterým pro něj bude řízení pohodlnější a jízda efektivnější. Systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje mnoho tipů na hospodárnou jízdu.

 

Pohodlné ovládání klimatizace a vytápění

Klimatizační jednotka se snadno ovládá a poskytuje výjimečné pohodlí. Jedním stiskem tlačítka spustíte odmrazování, nezávislé větrání, nezávislé topení s časovačem, vyhřívání opěradla nebo automatickou regulaci teploty vzduchu. Během odpočinku na lůžku lze vše pohodlně ovládat také na panelu na zadní stěně kabiny. Celý systém ovládání teploty je maximálně efektivní a zároveň hospodárný, čímž snižuje celkové náklady na provoz vozidla. 

DAF CF interior
 
DAF CF interior

Ovládání na míru

Díky inteligentní elektronice vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla. Tyto spínače také zjednodušují práci dealerům a výrobcům nástaveb, jelikož mohou přidávat nové funkce bez nutnosti instalace dodatečných ovládacích panelů. DAF CF bez ohledu na konfiguraci nástavby a podvozku umožňuje ovládat funkce z libovolného místa na palubní desce: ukázka dokonalé kombinace skvělého komfortu pro řidiče a maximální efektivity vozidla. 

 

Individuální nastavení vnitřního osvětlení

Kompletně přepracovaný systém vnitřního osvětlení umožňuje řidiči zvolit si takový režim, který mu nejvíce vyhovuje. K dispozici je i funkce stmívání. Řidič si může zvolit jiný režim osvětlení pro jízdu a odpočinek. Ovládací otočný spínač je umístěn uprostřed palubní desky i na zadní stěně kabiny, takže je snadno dosažitelný. 

DAF CF interior
 

 

Více podrobností o modelu DAF CF

 

DAF XF
Dokonalá poháněcí soustava

Dosažení 7% úspory paliva navíc a tedy i 7% snížení emisí CO2 začíná výběrem správné poháněcí soustavy pro daný úkol.

DAF CF
Dokonalý základ, na kterém můžete stavět

Model DAF CF nabízí bezkonkurenční flexibilitu konfigurací podvozku, ať je vybavený systémem zvedacího háku, valníkem, skříňovou nebo jakoukoli jinou nástavbou.

DAF CF
Provedení exteriéru

V exteriéru modelu DAF CF jsou zakomponovány prvky, které jej odlišují a propůjčují mu nevšední vizuální přitažlivost.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor