DAF LF

Měřítko pro pohodlí řidiče

Řidič, který má k dispozici komfort, je lepší řidič. Proto hraje interiér u DAF LF tak důležitou roli. Od okamžiku, kdy řidič nastoupí do kabiny, si užívá ten nejvyšší standard pohodlí, snadného ovládání a bezpečnosti. 

 
DAF LF

Dokonalé pracovní prostředí

Palubní deska je atraktivní a zároveň prakticky uspořádaná. Všechny ovládací prvky jsou snadno dosažitelné a logicky seskupené dle funkcí. Bohatě dimenzovaná kapacita systému vytápění a větrání znamená, že v interiéru lze rychle dosáhnout ideální teploty. To řidič ocení zejména při častém vystupování a nastupování v průběhu dne. 

 

Maximum informací pro řidiče

Krásná a přehledná přístrojová deska je opatřena novými fonty a vyznačuje se ještě lepší čitelností. Informační panel řidiče poskytuje více informací a zlepšuje tak pohodlí a efektivitu řidiče. Pro další zvýšení výkonnosti řidiče jsou nastavovací prvky seskupeny na přístrojové desce logičtěji a systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje více tipů na hospodárnou jízdu.

DAF LF
 
DAF LF

Bohatě dimenzovaný úložný prostor

DAF LF nabízí rozsáhlé úložné prostory: prostornou uzamykatelnou schránku na motorovém tunelu, postranní kapsy ve výplních dveří a dva velké úložní prostory nad čelním sklem. Varianty kabin Extended Day Cab a Sleeper Cab standardně disponují třemi dalšími uzamykatelnými úložnými box za sedadly, jeden z nich má kapacitu 16 litrů, další dva pak po 35 litrech. 

 

Ergonomický design

Multifunkční volant s možnostmi přizpůsobení přispívá k vynikající poloze při řízení. K dispozici jsou integrované spínače pro obsluhu tempomatu, motorová brzda, rádio a handsfree telefon ve vozidle – TruckPhone. Ovládání klimatizace a dvojitý slot DIN pro volitelné rádio s navigací pro nákladní vozidla jsou také snadno po ruce.

DAF LF
 
DAF LF

Sedadlo s mnoha možnostmi nastavení

Model DAF LF se vyznačuje mimořádně pohodlným sedadlem pro řidiče, s celou řadou možností nastavení, až 210 mm podélně a 120 mm na výšku. Výsledkem je dokonalá poloha při řízení pro řidiče všech výšek. K dispozici je také vzduchově odpružené sedadlo řidiče s volitelným vyhříváním.

 

 

Více podrobností o modelu DAF LF


DAF LF
Poháněcí soustava

Model modelu DAF LF je dodáván s jedinečnou řadou motorů, převodovek a poměrů zadních náprav – můžete si tedy být jistí, že dostanete to nejvhodnější vozidlo pro svou práci.

DAF LF
Podvozek

Dokonalý základ, na kterém můžete stavět. Moderní, pevný a lehký podvozek modelu DAF LF není žádný kompromis na úkor robustnosti nebo flexibility.

DAF LF exterior
Provedení exteriéru

Vynikající design exteriéru modelu DAF LF vyzařuje sebevědomí a současně má přívětivý vzhled, takže se vozidlo stává skvělou reklamou vaší firmy.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor