DAF LF City

DAF LF City 7,5 t

Ideální vozidlo pro lehkou rozvážku ve městě

 

Výhody DAF LF City 7,5 t

Náročná rozvážka po městě s častým zastavováním a rozjezdy klade na provozovatele a jejich vozidla specifické požadavky. Proto společnost DAF vyvinula model DAF LF City. Nový výkonný a citlivý motor PACCAR PX-4, 3,8 litru, který je optimalizovaný pro městský provoz, dohromady s jedinečnou ovladatelností a nízkou pohotovostní hmotností dělá z DAF LF City 7,5 t jedničku ve své třídě. Schopnosti nákladního vozidla s pohyblivostí dodávky.

Manévrovatelnost

Díky maximálnímu úhlu odchylky kol 53° má DAF LF nejmenší poloměr otáčení ve své třídě. Netřeba dodávat, že je toho dosaženo snadným řízením. Kromě toho poskytuje DAF LF perfektní kompromis mezi kompaktními rozměry kabiny a dostatkem místa uvnitř kabiny.

Snadné připojení

Elektrický a elektronický systém lze snadno připojit k systému nástavby tak, aby aplikace vozidla správně fungovaly a na přístrojové desce DAF se řidiči zobrazovaly srozumitelné zprávy.

Zatížení nápravy

Díky nejnižší hmotnosti podvozku ve své třídě a výběru z devíti různých rozvorů kol až do 5,00 metru je dosaženo skvělé maximální zatížení nápravy. Tím je zaručen pružný základ pro každou aplikaci.

Bezpečný

Model LF lze specifikovat s několika bezpečnostními funkcemi, jako je například adaptivní tempomat včetně výstrahy před čelním nárazem a pokročilý nouzový brzdový systém, boční okno dveří a systém výstrahy při couvání, které zajišťují bezpečné manévrování v městském prostředí. K dispozici je také airbag a hasicí přístroj, což zvyšuje bezpečnost v nouzových situacích.

DAF LF City
DAF LF City

Motor s optimálním zdvihovým objemem

Výkonný a citlivý motor PACCAR PX-4, 3,8 litru, který je optimalizovaný pro městský provoz, dohromady s jedinečnou ovladatelností a nízkou pohotovostní hmotností dělá z modelu DAF LF jedničku ve své třídě. Schopnosti nákladního vozidla s pohyblivostí dodávky.

 
DAF LF City

Reprezentativní vzhled

Atraktivně navržený čelní panel s velkou mřížkou chladiče, centrálně umístěné logo DAF a spousta místa pro název vaší společnosti. Moderní, prostorný interiér a přístrojová deska navržená s ohledem na řidiče. Ovládací prvky jsou v dosahu řidiče a logicky seskupeny podle funkce. Jsou soustředěny na praktické využití a tvoří ideální pracovní prostor.

 

Přehledný

Větší zrcátka a okna poskytují skvělý výhled a volitelné boční okno ve dveřích spolujezdce zlepšuje bezpečnost, protože řidiči usnadňuje sledovat chodce a cyklisty po stranách kabiny.

DAF LF City
 
DAF LF

Inteligentní

Centrální displej poskytuje informace ve výchozím jazyce dle karty řidiče a jeho součástí je Výkonnostní asistent řidiče DAF, který pomáhá vést řidiče k co nejhospodárnějšímu stylu jízdy.

 

Snadný přístup

Nízká podlaha kabiny spolu s pohodlnými schůdky, široce se otevírajícími dveřmi (90°) a rohovými deflektory, které zajišťují čisté dveřní kliky, umožňují snadný přístup do vozidla.

DAF LF City
 
DAF LF City

Odolný

Světlomety Lexan a volitelná zadní světla LED, plně pozinkované ocelové nárazníky a protiskluzové hliníkové schůdky, které se při otevření dveří osvětlují, snižují pravděpodobnost nehod a zvyšují bezpečnost.

 
 
 
 

Soubory ke stažení


DAF 3D truck configurator

DAF Truck konfigurátor

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spustit konfigurátor