DAF LF City

LF 7,5 t City

Ideální vozidlo pro lehkou rozvážku ve městě

 

Výhody vozidla LF 7,5 t City

Náročná rozvážka po městě s častým zastavováním a rozjezdy klade na provozovatele a jejich vozidla specifické požadavky. Proto společnost DAF vyvinula model LF City. Nový výkonný a citlivý motor PACCAR PX-4, 3,8 litru, který je optimalizovaný pro městský provoz, dohromady s jedinečnou ovladatelností a nízkou pohotovostní hmotností dělá z modelu DAF LF jedničku ve své třídě. Schopnosti nákladního vozidla s pohyblivostí dodávky.

Manévrovatelný

Díky maximálnímu úhlu odchylky kol 53° má model DAF LF nejmenší poloměr otáčení ve své třídě. Netřeba dodávat, že je toho dosaženo snadným řízením. Kromě toho poskytuje model LF perfektní kompromis mezi kompaktními rozměry kabiny a dostatkem místa uvnitř kabiny.

Snadné připojení

Elektrický a elektronický systém lze snadno připojit k systému nástavby tak, aby aplikace vozidla správně fungovaly a na přístrojové desce DAF se řidiči zobrazovaly srozumitelné zprávy.

Zatížení nápravy

Díky nejnižší hmotnosti podvozku ve své třídě a výběru z devíti různých rozvorů kol až do 5,00 metru je dosaženo skvělé maximální zatížení nápravy. Tím je zaručen pružný základ pro každou aplikaci.

Bezpečný

Model LF lze specifikovat s několika bezpečnostními funkcemi, jako je například adaptivní tempomat včetně výstrahy před čelním nárazem a pokročilý nouzový brzdový systém, boční okno dveří a systém výstrahy při couvání, které zajišťují bezpečné manévrování v městském prostředí. K dispozici je také airbag a hasicí přístroj, což zvyšuje bezpečnost v nouzových situacích.

DAF LF City
DAF LF City

Motor s optimálním zdvihovým objemem

Jednou z hlavních inovací u nového modelu DAF LF je nový 3,8litrový motor PACCAR PX-4, který se dodává pro 7,5tunovou verzi nového modelu DAF LF. Společnost DAF zavádí tento motor specificky pro model LF City, určený pro lehké aplikace pro rozvoz zboží ve městě, kde je motor se zdvihovým objemem těsně pod 4,0 l optimální.

 
DAF LF City

Reprezentativní vzhled

Atraktivně navržený čelní panel s velkou mřížkou chladiče, centrálně umístěné logo DAF a spousta místa pro vaše reklamy. Moderní, prostorný interiér a přístrojová deska navržená s ohledem na řidiče. Ovládací prvky jsou v dosahu řidiče a logicky seskupeny podle funkce. Jsou soustředěny na praktické využití a tvoří ideální pracovní prostor.

 

Přehledný

Větší zrcátka a okna poskytují skvělý výhled a volitelné boční okno ve dveřích spolujezdce zlepšuje bezpečnost, protože řidiči usnadňuje sledovat chodce a cyklisty po stranách kabiny.

DAF LF City
 
DAF LF

Inteligentní

Centrální displej poskytuje informace ve výchozím jazyce dle karty řidiče a jeho součástí je Výkonnostní asistent řidiče DAF, který pomáhá vést řidiče k co nejhospodárnějšímu stylu jízdy.

 

Snadný přístup

Nízká podlaha kabiny spolu s pohodlnými schůdky, široce se otevírajícími dveřmi (90°) a rohovými deflektory, které zajišťují čisté dveřní kliky umožňují snadný přístup do vozidla.

DAF LF City
 
DAF LF City

Odolný

Světlomety Lexan a volitelná zadní světla LED, plně pozinkované ocelové nárazníky a protiskluzové hliníkové schůdky, které se při otevření dveří osvětlují, snižují pravděpodobnost nehod a zvyšují bezpečnost.

 
 
 
 

Soubory ke stažení


DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor