DAF Connect visual

Big data

 

DAF Connect je online systém pro správu vozového parku který monitoruje výkonnost vašeho vozového parku a řidičů v reálném čase. Zajišťuje maximální efektivitu, nejnižší možné náklady na palivo a velmi příznivé emise CO2.

Pokrok je velmi rychlý. Díky systému DAF Connect již bylo možné plánovat nejlepší trasy a monitorovat spotřebu paliva jednotlivých vozidel a řidičů. V nedávné době se objevila možnost načítat paměť karet řidiče a tachometry online s použitím služby DAF Connect, což šetří ohromné množství času a úsilí.

Neustálý růst velkých dat („big data“) a připojených služeb znamená, že jejich hodnota se v budoucnu bude pouze zvyšovat: výstražné signály vozidla, které se budou automaticky zobrazovat na základně, aktualizace softwaru, které lze vzdáleně instalovat, údržba na silnici, kterou lze efektivně plánovat. Vše je velmi přínosné – jak pro vaše zisky, tak pro svět, ve kterém žijeme.

Chcete se o systému DAF Connect dozvědět víc? Navštivte webové stránky své země nebo kontaktujte místního servisního dealera.